Kozmetik Fason Üretimi

Pelin kozmetik uzun yıllar deneyimleri sonucu üretim tesislerinde kendi markaları için üretim yapmak ile birlikte isteyen zincir mağazaları için onların markası ile fason kozmetik üretimi ve kozmetik fason dolum hizmetleri vermektedir.

Kozmetik Ürün Üretimi

Pelin kozmetik araştırma geliştirme (AR-GE) ve üretim geliştirme (ÜR-GE) ile çalışma ortağı firmalar için kozmetik ürün üretimi danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Fason Dolum

Tesisimiz de yüksek dolum kapasitesi ile istenilen adetlerde parfüm, şampuan, kolonya, krem, losyon, güneş yağları, güneş kremleri için fason dolum işlemleri markalı ve markasız olarak yapılmaktadır.

Fason Ambalajlama

Ürünlerin kutulanması için kozmetik dolum tesisi içerisinde bulunan paketleme makineleri ile otomatik olarak yapılmaktadır. Fason ambalajlama ve dolum ile sizlere herhangi bir yük olmadan ürünleriniz itinalı şekilde kutulama ve paketleme işlemleri tamamlanır.

Fason Kozmetik Üretim Tesisi İstanbul

Firmamız İstanbul, Pendik, Kurtköy'de bulunmaktadır. Bulunduğumuz konum itibari ile hava alanına, TEM otoyoluna yakın mesafede olup, anadoluya ürün sevkiyatlarımızda trafik sorunu olmadan araçları kolayca sevkedilmekteyiz.

Kozmetik ürünlerin fason üretimi konusunda deneyimimiz ile kaliteli, uygun fiyatlı fason üretim, dolum, ambalajlama, kutulama ve paketleme hizmetlerini sunuyoruz.

TOP