PELİN KOZMETİK

Ticari faaliyetlerine 1989 yılında başlayan Pelin Kozmetik bitkilerden elde edilen doğal içeriklerin kullanıldığı doğal kozmetik ürünlerinin ithalatını yapıp Türkiye piyasasına satışını yaparak faaliyetlerini sürdürmüştür.

Pelin kozmetik bu ithalatlarla kozmetik ürünlerinin ithalatına öncülük eden ilk Türk firmasıdır. İthalat ve ihracat firması olan firmamız, özellikle Avrupa’ da doğal üretim yapan firmalardan ithalat yapmaya özen göstermiştir.

Uzun yıllar ithalat ile dünyadaki doğal kozmetik ürünleri üzerinde deneyim sahibi olan firmamız sahada fırsatları görerek 2000 metre kare kapalı alana sahip bir araştırma geliştirme, üretim, dolum ve seri paketleme hattını kurduk.

Kurum olarak satış, pazarlama ağını kurmuş profesyoneller ve kurumsal firmalar ve market zincirler için kendi markaları ile kendi ürünlerini yapmalarına olanak sağlıyoruz.

Firmamız kendi ürünlerini geliştirecek girişimciler için UTS - Ürün Takip Sisteminde sağlık bakanlığının yönetmelikleri için ücretsiz danışmanlık hizmeti ile birlikte girişimcilere yol arkadaşlığı yaparak ürünlerini oluşturuyoruz.

30 Seneye yakın köklü geçmişimiz ve uzman ekibimizle her zaman sizinle birlikteyiz.

MİSYONUMUZ

Satış pazarlama ağını kurmuş girişimci profesyoneller, kurumsal firmalar ve market zincirler için ekonomik, sağlam, güvenilir fason kozmetik üretim tesisi olmaktır.

VİZYONUMUZ

Fason kozmetik üretiminde Türkiye, Orta doğu ve avrupa ülkeri dahil dünyanın kozmetik üretim tesisi haline gelmektir.

 

TOP